Čas na serveru 12:21:14

Endre Nemes
Serenáda

Id: 383701

Serenáda

  •  / Serenáda / Endre  Nemes
  •  / Serenáda / Endre  Nemes
  •  / Serenáda / Endre  Nemes
  •  / Serenáda / Endre  Nemes

olejová tempera/deska. rozměr 43 x 26 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku díla 30./40. léta min. století, vystaveno 1947 viz foto, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:
12 000

28 000