Čas na serveru 21:22:54

Endre Nemes
Zvukové stopy

Id: 155401

Zvukové stopy

  •  / Zvukové stopy / Endre  Nemes

olej/překližka, rozměr 38 x 46,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:
12 000

32 000