Čas na serveru 12:11:58

Erich Zeyer
U jezera

Id: 266901

U jezera

  •  / U jezera / Erich Zeyer
  •  / U jezera / Erich Zeyer
  •  / U jezera / Erich Zeyer

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 18893x

Vyvolávací cena:

13 500

Příhozy: 58