Čas na serveru 21:15:21

Ernest Neuschul
The Laws of Co-incidence

Id: 234002

The Laws of Co-incidence

  •  / The Laws of Co-incidence / Ernest Neuschul

malba/sololit, rozměr 91,5 x 60,5 cm, značeno monogramem s datací vlevo dole, nerámováno, na zadní straně olištováno, přidán původní štítek

zobrazeno: 1847x

Vyvolávací cena:
15 000

31 000