Čas na serveru 09:08:49

Ernest Neuschul
Vzkříšení

Id: 164609

Vzkříšení

  •  / Vzkříšení / Ernest Neuschul

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3490x

Vyvolávací cena:
6 000

36 000