Čas na serveru 00:10:49

Ernest Neuschul
Žena před zrcadlem

Id: 398203

Žena před zrcadlem

  •  / Žena před zrcadlem / Ernest Neuschul

olej/plátno, rozměr 76 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 615x

Vyvolávací cena:

80 000