Čas na serveru 10:06:15

Ernest Neuschul
Žena v červených šatech

Id: 255401

Žena v červených šatech

  •  / Žena v červených šatech / Ernest Neuschul

malba/sololit, rozměr 66 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 5313x

Vyvolávací cena:
4 800

30 000