Čas na serveru 08:49:58

Ernest Robert Salmon Noir
S věrným přítelem u krbu

Id: 161801

S věrným přítelem u krbu

  •  / S věrným přítelem u krbu / Ernest Robert Salmon  Noir

olej/plátno, rozměr 115 x 94 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1576x

Vyvolávací cena:

12 500