Čas na serveru 21:42:29

Ernst Fuchs
Hlava muže

Id: 26702

Hlava muže

  •  / Hlava muže / Ernst Fuchs
  •  / Hlava muže / Ernst Fuchs

litografie/ruční papír, autorský tisk, velikost tisku 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:

3 300