Čas na serveru 08:00:42

Ernst Huber
Pod horami

Id: 167004

Pod horami

  •  / Pod horami / Ernst Huber
  •  / Pod horami / Ernst Huber
  •  / Pod horami / Ernst Huber
  •  / Pod horami / Ernst Huber
  •  / Pod horami / Ernst Huber

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, na obraze lokálně oloupaná barva

zobrazeno: 982x

Vyvolávací cena:

16.1.2019, 20:08:00

11.12.2018 13:28 4 500 Kč