Čas na serveru 11:41:33

Ernst Huber
Zima pod horami

Id: 190901

Zima pod horami

  •  / Zima pod horami / Ernst Huber

olej/plátno, rozměr 60 x 72 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3058x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 71