Čas na serveru 09:41:47

Ervín Semian
Pod sluncem

Id: 236813

Pod sluncem

  •  / Pod sluncem / Ervín Semian

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou dcerou, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 918x

Vyvolávací cena:

3 400