Čas na serveru 05:35:38

E.S. Mírohorský
Konvolut dvou kusů

Id: 152206

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / E.S. Mírohorský

1) kolorovaná kresba/papír, rozměr 22 x 18 cm, datováno vpravo dole, popis na zadní straně, zaskleno, poškozený rám; 2) akvarel/papír, rozměr 23 x 30 cm, zaskleno, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 3331x

Vyvolávací cena:

4 600