Čas na serveru 05:56:24

Jenö (Eugen) Karpathy
Na moři

Id: 485002

Na moři

  •  / Na moři / Jenö (Eugen) Karpathy

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1946x

Vyvolávací cena:

10 200