Čas na serveru 07:44:44

Jenö (Eugen) Karpathy
Plachetnice

Id: 243301

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Jenö (Eugen) Karpathy

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3427x

Vyvolávací cena:

8 000