Čas na serveru 02:20:14

Eugen Krón
Matka s dítětem

Id: 452802

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Eugen Krón

uhel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1528x

Vyvolávací cena:

17 500