Čas na serveru 12:17:18

Eugen Nevan
Akt

Id: 2209

Akt

  •  / Akt / Eugen Nevan
  •  / Akt / Eugen Nevan
  •  / Akt / Eugen Nevan
  •  / Akt / Eugen Nevan

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28 cm signováno vlevo dole, vpravo dole věnování, datováno 6. III. 65, osobní dar autora Ľudovítu Medveckému, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2785x

Vyvolávací cena:

2 700