Čas na serveru 05:48:50

Eugen Nevan
Bárka v přístavu

Id: 83701

Bárka v přístavu

  •  / Bárka v přístavu / Eugen Nevan

olej/sololit, rozměr 16 x 22 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, pravost potvrzena synem autora, rámováno

zobrazeno: 5983x

Vyvolávací cena:
2 200

10 000