Čas na serveru 22:41:54

Eugen Nevan
Loďka

Id: 2353

Loďka

  •  / Loďka / Eugen Nevan
  •  / Loďka / Eugen Nevan
  •  / Loďka / Eugen Nevan

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2555x

Vyvolávací cena:

4 600