Čas na serveru 04:09:59

Eugen Nevan
Odpočívající tanečnice

Id: 931

Odpočívající tanečnice

  •  / Odpočívající tanečnice / Eugen Nevan

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 95,5 cm, signováno vpravo dole E.NEVAN, datováno 43, na plátně drobné vytlačeniny, dubový rám poškozený, původní stav

zobrazeno: 4391x

Vyvolávací cena:
55 000

235 000

Příhozy: 76