Čas na serveru 09:13:16

Eugen Nevan
Pod horami

Id: 1504105

Pod horami

  •  / Pod horami / Eugen Nevan
  •  / Pod horami / Eugen Nevan
  •  / Pod horami / Eugen Nevan

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán

zobrazeno: 1108x

Vyvolávací cena: