Čas na serveru 22:53:49

Eugen Nevan
Portrét ženy

Id: 450202

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Eugen Nevan

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 67 x 54 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 458x

Vyvolávací cena:

23 500