Čas na serveru 19:36:50

Eugen Nevan
U řeky

Id: 1504104

U řeky

  •  / U řeky / Eugen Nevan
  •  / U řeky / Eugen Nevan
  •  / U řeky / Eugen Nevan

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno s Mgr. Zsófiou Kiss-Szemán

zobrazeno: 2000x

Vyvolávací cena: