Čas na serveru 22:56:26

Eugen Nevan
Žena s kyticí

Id: 1888

Žena s kyticí

  •  / Žena s kyticí / Eugen Nevan

nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6781x

Vyvolávací cena:
22 000

135 000

Příhozy: 62