Čas na serveru 16:26:11

Eva Brýdlová
Abstraktní krajina

Id: 18727

Abstraktní krajina

  •  / Abstraktní krajina / Eva Brýdlová

nesignováno, připsáno autorství, malba voskem/plátno, rozměr plátna 78 x 60 cm, na zadní straně původní štítek špatně čitelný, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1284x

Vyvolávací cena:
500