Čas na serveru 14:40:14

Eva Burešová
Dívka s kočkou

Id: 51036

Dívka s kočkou

  •  / Dívka s kočkou / Eva Burešová

perokresba/karton, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, lokálně poškozeno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1538x

Vyvolávací cena:

1 200

22.11.2016, 21:57:00

22.11.2016 21:52 1 200 Kč