Čas na serveru 21:14:55

Eva Tomková
Vzpomínání

Id: 328602

Vzpomínání

  •  / Vzpomínání / Eva Tomková
  •  / Vzpomínání / Eva Tomková
  •  / Vzpomínání / Eva Tomková
  •  / Vzpomínání / Eva Tomková

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně původní štítek Díla, poškozený rám

zobrazeno: 1423x

Vyvolávací cena:

9 270