Čas na serveru 13:09:18

Evert Moll
Přístav

Id: 123703

Přístav

  •  / Přístav / Evert Moll
  •  / Přístav / Evert Moll
  •  / Přístav / Evert Moll
  •  / Přístav / Evert Moll

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2598x

Vyvolávací cena:

11 500