Čas na serveru 07:44:23

Ewa Nemoudry
Společnost

Id: 69104

Společnost

  •  / Společnost / Ewa Nemoudry
  •  / Společnost / Ewa Nemoudry
  •  / Společnost / Ewa Nemoudry

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:

2 190