Čas na serveru 05:16:57

Ewald Honnef
Z pastvy

Id: 175605

Z pastvy

  •  / Z pastvy / Ewald Honnef
  •  / Z pastvy / Ewald Honnef
  •  / Z pastvy / Ewald Honnef

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený lak malby, novodobě rámováno

zobrazeno: 730x

Vyvolávací cena:

7 500