Čas na serveru 09:05:57

F. Christian
Indiánka

Id: 27501

Indiánka

  •  / Indiánka / F. Christian
  •  / Indiánka / F. Christian
  •  / Indiánka / F. Christian

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole F. Christian, obraz restaurován, plátno rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 937x

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

12.4.2016, 22:09:00

12.4.2016 22:03 4 800 Kč