Čas na serveru 00:09:10

F. Hanuš Hérink
Na poli

Id: 206008

Na poli

  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink
  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink
  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink

akvarel/papír, rozměr viditelný 46 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 158x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

7.10.2019, 19:38:00

4.10.2019 20:21 1 200 Kč