Čas na serveru 02:09:27

F. J. Dyck
U alpského jezera

Id: 236401

U alpského jezera

  •  / U alpského jezera / F. J. Dyck

olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:
3 200

3 400