Čas na serveru 19:49:44

F. X. Birkinger
Kuřátka

Id: 2300

Kuřátka

  •  / Kuřátka / F. X. Birkinger
  •  / Kuřátka / F. X. Birkinger
  •  / Kuřátka / F. X. Birkinger
  •  / Kuřátka / F. X. Birkinger
  •  / Kuřátka / F. X. Birkinger
  •  / Kuřátka / F. X. Birkinger

olej/plátno, rozměr 36 x 57 cm, signováno vlevo dole, poškozená malba, oděrky na rámu, zaskleno, zašpiněno pod sklem, původní stav

zobrazeno: 3484x

Vyvolávací cena:

17 000