Čas na serveru 19:55:47

Federico Morello
Rybáři v Neapoli

Id: 250705

Rybáři v Neapoli

  •  / Rybáři v Neapoli / Federico Morello

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2710x

Vyvolávací cena:

19 004