Čas na serveru 21:55:31

Felix Albrecht Harta
Zátiší s papouškem

Id: 209714

Zátiší s papouškem

  •  / Zátiší s papouškem / Felix Albrecht Harta

olej/lepenka, rozměr 52 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 450x

Vyvolávací cena:

6 000