Čas na serveru 14:55:14

Ferdinand Adámek
V parku

Id: 145438

V parku

  •  / V parku / Ferdinand Adámek

olej/dřevo, rozměr 89 x 99 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1463x

Vyvolávací cena:

3 121