Čas na serveru 01:26:27

Ferdinand Engelmüller
Brandýs nad Labem

Id: 454204

Brandýs nad Labem

  •  / Brandýs nad Labem / Ferdinand Engelmüller

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1536x

Vyvolávací cena: