Čas na serveru 23:02:45

Ferdinand Engelmüller
Duby

Id: 323403

Duby

  •  / Duby / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, obraz značně krakelován, několika místech malba poškozena, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1135x

Vyvolávací cena:
3 800

11 500