Čas na serveru 12:27:33

Ferdinand Engelmüller
Horská vesnice

Id: 288803

Horská vesnice

  •  / Horská vesnice / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 33 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním nerestaurovaném stavu, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko,po

zobrazeno: 1783x

Vyvolávací cena:
3 800

26 500