Čas na serveru 13:10:57

Ferdinand Engelmüller
Krajina před bouří

Id: 238206

Krajina před bouří

  •  / Krajina před bouří / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole hůře čitelné, kolem roku 1910, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:
3 200

15 600