Čas na serveru 14:08:08

Ferdinand Engelmüller
Na řece

Id: 203803

Na řece

  •  / Na řece / Ferdinand Engelmüller

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko, lehce poškozený rám, po

zobrazeno: 2486x

Vyvolávací cena:

41 500

Příhozy: 58