Čas na serveru 00:49:24

Ferdinand Engelmüller
Noční les

Id: 206601

Noční les

  •  / Noční les / Ferdinand Engelmüller

syntonos?/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,3 cm, značeno vlevo dole,datováno 98 paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:

17 000