Čas na serveru 13:12:27

Ferdinand Engelmüller
Podvečer na vísce

Id: 147516

Podvečer na vísce

  •  / Podvečer na vísce / Ferdinand Engelmüller

pastel/lepenka, rozměr 45 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně přípis ze zbytku starého rámování

zobrazeno: 2306x

Vyvolávací cena:

29 000