Čas na serveru 13:37:29

Ferdinand Engelmüller
Podzimní nálada

Id: 67102

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 1904, na zadní straně pozůstalostní razítko, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2864x

Vyvolávací cena:

26 000