Čas na serveru 12:48:57

Ferdinand Engelmüller
Polabská krajina

Id: 215103

Polabská krajina

  •  / Polabská krajina / Ferdinand Engelmüller

olej/karton, rozměr 9,8 x 13,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti synem malíře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1124x

Vyvolávací cena:
1 800

4 100