Čas na serveru 08:21:18

Ferdinand Engelmüller
Povodeň

Id: 84101

Povodeň

  •  / Povodeň / Ferdinand Engelmüller

pastel/lepenka, rozměr 43 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5948x

Vyvolávací cena:
7 000

37 500