Čas na serveru 08:47:16

Ferdinand Engelmüller
Pražské panorama

Id: 250001

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 6146x

Vyvolávací cena:

25 000