Čas na serveru 13:41:27

Ferdinand Engelmüller
Při západu slunce

Id: 333201

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 33 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 3629x

Vyvolávací cena:

44 000