Čas na serveru 17:13:04

Ferdinand Engelmüller
Rozkvetlá louka

Id: 470001

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 63 x 94 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1907, barva lokálně krakelovaná

zobrazeno: 980x

Vyvolávací cena:
15 000

140 000

Příhozy: 72